Emmylou Harris | Haz clic para compartir en Twitter (Se abre en una ventana nueva) | Tim AhernKnots 3D 5.3.0 [.APK][Android]

Knots 3D 5.3.0 [.APK][Android]

Węzły 3D ( Knots 3D ) - Wiąż, rozwiązuj i obracaj ponad 100 węzłów w 3D za pomocą jednego palca! Dzięki Węzłom 3D, naszej najwyżej ocenianej aplikacji do tworzenia węzłów w 3D, spojrzysz na węzły z zupełnie innej perspektywy! Więc chwyć kawałek liny i baw się dobrze!
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 154

  Edytował: fperson  Wczoraj, 23:52  Powód Edycji: nowa wersja 


Avira Antivirus Security Pro 5.2.0 Build 4188 [.APK][Android]

Avira Antivirus Security Pro 5.2.0 Build 4188 [.APK][Android]

Istnieje wiele aplikacji do ochrony urządzeń, ale tylko kilka z nich wyróżnia się w tym względzie tak, jak Avira Antivirus Security… Ta aplikacja jest polecana wszystkim użytkownikom, którzy zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest ochrona bezpieczeństwa.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 214

  Edytował: fperson  Wczoraj, 19:28  Powód Edycji: nowa wersja 


Norton Security and Antivirus Premium 4.0.1.4038 [.APK][Android]

Norton Security and Antivirus Premium 4.0.1.4038 [.APK][Android]

Program Norton Mobile Security chroni Ciebie i Twoje urządzenia z systemem Android przed takimi zagrożeniami, jak destrukcyjne aplikacje, kradzież lub utrata urządzenia oraz witryny służące do kradzieży informacji i pieniędzy. Ponadto oprogramowanie Norton zapewnia aktywne zabezpieczenia przed potencjalnie groźnymi aplikacjami, które mogą ujawniać informacje osobiste, powodować nadmierne zużycie baterii lub transmisję danych albo umożliwiać przeprowadzanie ataków. Program Norton Mobile Security daje kontrolę nad działaniem urządzenia przenośnego.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 276

  Edytował: fperson  Wczoraj, 17:52  Powód Edycji: nowa wersja 


Alarm Clock Xtreme & Timer Pro 5.9.2 [.APK][Android]

Alarm Clock Xtreme & Timer Pro 5.9.2 [.APK][Android]

Budzik Xtreme budzi Cię łagodnie ulubioną muzyką i nie pozwala się przypadkowo wyłączyć. TERAZ ze śledzeniem snu! Nasz inteligentny budzik obsługuje funkcje zapobiegające zbyt długiej drzemce i pomaga wstać z łóżka. Ma także wbudowany czasomierz, stoper oraz zupełnie nową funkcję śledzenia snu.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 137

  Edytował: fperson  11-01-2018, 16:03  Powód Edycji: nowa wersja 


Lucky Patcher 7.0 [.APK][Android]

Lucky Patcher 7.0 [.APK][Android]

Lucky Patcher to aplikacja do edytowania plików APK zainstalowanych w Androidzie programów. Umożliwia ich modyfikowanie w taki sposób, by na przykład zmienić uprawnienia, usunąć reklamy lub wyłączyć komponenty utrudniające uruchamianie aplikacji pochodzących spoza Sklepu Play.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 224

  Edytował: fperson  11-01-2018, 15:52  Powód Edycji: nowa wersja 


Malwarebytes Anti-Malware Premium 3.1.1.13 [.APK][Android]

Malwarebytes Anti-Malware Premium 3.1.1.13 [.APK][Android]

Malwarebytes Anti-Malware Mobile, to wersja mobilna bardzo popularnego programu ochronnego dla systemów Windows znanego z komputerów PC. Aplikacja pozwala na ochronę systemu Android przed wirusami, szkodliwym oprogramowaniem, a także sprawdzanie informacji dotyczących tego, w jaki sposób zainstalowane i używane aplikacje ingerują w prywatność użytkownika.

Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 191

  Edytował: fperson  7-01-2018, 07:32  Powód Edycji: nowa wersja 


Worms 3 v2.04 [.APK][.OBB][Android]

Worms 3 v2.04  [.APK][.OBB][Android]

Zabawna gra,która polega na przygotowaniu do prowadzenia robaczych działań wojennych,twórz robaczą armie.Do dyspozycji otrzymaliśmy oczywiście kampanię dla pojedynczego gracza oraz tryb wieloosobowy. W pierwszym przypadku możemy wziąć udział w 27 misjach podzielonych na 4 scenerie. W drugim wybieramy między rozgrywką offline (czyli na jednym urządzeniu) oraz online. Przy czym multiplayer po sieci jest asynchroniczny, więc rozgrywka może być prowadzona właściwie tygodniami.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 34
Wallpapers HD & 4K Backgrounds Pro 4.5.8 [.APK][Android]

Wallpapers HD & 4K Backgrounds Pro 4.5.8 [.APK][Android]

Aplikacja otworzy przed Tobą świat doskonałych HD tapet dla android telefonu komórkowego lub tabletu. Tapety odbywają ręczną kontrolę i sortowanie przed trafianiem do katalogu, co gwarantuje wysoką jakość przerywników. Nowe darmowe tapety dla androida są dodawane przez całą dobę 24/7/365.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 36

  Edytował: fperson  6-01-2018, 22:12  Powód Edycji: nowa wersja 


TuneIn Radio Pro 19.1 Build 260563 [.APK][Android]

TuneIn Radio Pro 19.1 Build 260563 [.APK][Android]

TuneIn Radio to aplikacja pozwalająca na dostęp do dziesiątek tysięcy stacji radiowych z całego świata. Program działa na zasadzie odtwarzania strumieniowego, czyli pobiera dane za pośrednictwem łącza internetowego. Przez to niewymagane są słuchawki ani obsługa radia w urządzeniu, ale warto mieć do dyspozycji stabilne łącze.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 34
Oddworld: New 'n' Tasty v1.0.1 [.APK][.OBB][Android]

Oddworld: New 'n' Tasty v1.0.1  [.APK][.OBB][Android]

Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty jest odświeżoną wersją popularnej platformówki wydanej pierwotnie w 1997 roku. Deweloperzy ze studia Oddworld Inhabitants zdecydowali się dostosować oprawę audio-wizualną swego dzieła do współczesnych standardów, a także wprowadzić szereg oczekiwanych przez fanów zmian w mechanice rozgrywki.
Więcej
Komentarze: 1 Wyświetleń: 70
File Commander Premium 4.4.16202 [.APK][Android]

File Commander Premium 4.4.16202 [.APK][Android]

File Commander to bogaty w funkcje, potężny menadżer plików, który umożliwia obsługę dowolnego pliku na urządzeniu z Androidem lub przechowywanie w chmurze za pomocą czystego i intuicyjnego interfejsu. Możesz osobno obsługiwać biblioteki obrazów, muzyki, wideo, dokumentów, a także zmieniać nazwy, usuwać, przenosić, Zip, konwertować i wysyłać pliki za pomocą kilku kranów. Ponadto, dzięki funkcji File Converter, można łatwo konwertować pliki na jeden z 1200 różnych formatów.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 59
Audials Radio Pro 6.6.378.0 [.APK][Android]

Audials Radio Pro 6.6.378.0 [.APK][Android]

Audials Radio Pro to aplikacja mobilna do słuchania internetowego radia na smartfonach i tabletach z systemem Android. Dzięki niej będzie można słuchać strumieniowo ponad 63,000 stacji z całego świata. Dotarcie do interesującego nas radia jest proste, dzięki posegregowaniu stacji na gatunki oraz położenie geograficzne. Audials Radio Pro oferuje również możliwość dostosowywania poziomu dźwięku za pomocą wbudowanego equalizera oraz nagrywania radia internetowego do pliku MP3.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 290

  Edytował: fperson  17-12-2017, 22:25  Powód Edycji: nowa wersja 


Automatic Call Recorder Pro 5.31 [.APK][Android]

Automatic Call Recorder Pro 5.31 [.APK][Android]

Nagrywaj wszystkie rozmowy telefoniczne i wybieraj, które z nich chcesz zapisać. Możesz ustawić, które rozmowy mają być nagrywane, a które ignorowane. Przesłuchuj nagrania, dodawaj do nich notatki i udostępniaj je innym. Integracja z Google Drive™ i Dropboxem pozwala zapisywać i synchronizować nagrania z chmurą.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 125

  Edytował: fperson  17-12-2017, 22:13  Powód Edycji: nowa wersja 


SD Maid Professional System Cleaning Tool 4.9.1 [.APK][Android]

SD Maid Professional System Cleaning Tool 4.9.1 [.APK][Android]

SD Maid to zestaw narzędzi do oczyszczania systemu Android i jego optymalizacji. Zawiera on m.in. eksplorator plików, szybką wyszukiwarkę, moduł oczyszczający dane tymczasowe, asystenta aplikacji, a także funkcje pozwalające na sprawdzenie największych plików. Nikt nie jest idealny, nawet Android. Aplikacje, które odinstalowałeś, zawsze zostawiają coś po sobie. Dzienniki zdarzeń, raporty błędów i inne pliki, które nie są Ci potrzebne, są nieustannie generowane. Twoja pamięć zawiera pliki i katalogi, których nie rozpoznajesz. Nie pozwól na to... Pozwól SD Maid Ci pomóc!
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 291

  Edytował: fperson  17-12-2017, 13:17  Powód Edycji: nowa wersja 


Glance Plus 1.7.1 [.APK][Android]

Glance Plus 1.7.1 [.APK][Android]

Sometime you just want wake your phone to watch time and some basic notification (battery, missed call, sms..) and don't want to drain battery for that. Glance Plus is designed for this propose, it shows some basic info in black screen when you waving your hand over proximity sensor or cover proximity sensor.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 276

  Edytował: fperson  17-12-2017, 12:31  Powód Edycji: nowa wersja 
Poprzednia NAstępna

Super-Warez.eu

Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały (turbobit.net, putlocker.com itp.). Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały.

stat4u